main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ühine foto pärast mängu. Alver Kivi

Ühine foto pärast mängu. Alver Kivi

Portugali noored toetasid FC Kuressaaret

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
24.05.2018
08:25

Kui FC Kuressaare viimast kohtumist Pärnu JK Vaprusega kogunes linnastaadionile jalgpalli Premium liiga kohtumises toetama 130 pealtvaatajat, siis nende hulgas oli ka grupp Erasmuse programmiga Saaremaal olevaid Portugali noori.

Üks aktiivsemaid kaasaelajaid Luis Pedro ütles, et plaan tulla FC Kuressaarele mängule oli kindel. “Valisime selle mängu, sest meile meeldib jalgpall ja tahame toetada meie sõprade meeskonda,” lausus ta.

Ta oli tuttav FC Kuressaare viimase aja tulemustega ja meeskonna jõudmisega Premium liigasse, mis oli talle siiski pisut mõistmatu. Veelgi suuremat imestust tekitas Portugali noortes uudis, et keegi teine ei soovinud liigas seda positsiooni võtta.

Koos Luid Pedroga elasid kohtumisele aktiivselt kaasa Martim Ribeiro, Tiago Ribeiro, Luusa Schmid, Aurora Villalobos ja Luis Sousela Martims. Muidugi soovisid nad edu Meistrite liiga finaalis ka Liverpoolile, sest seal mängib Eesti koondise kapten Ragnar Klavan. “Ta on vahel ikka päris hea,” tõdes Luis Pedro.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.