main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa piloot oli mullu võitja just Portugalis. Ott Tänak fanpage

Saaremaa piloot oli mullu võitja just Portugalis. Ott Tänak fanpage

Portugali ja Sardiinia ralli jäävad ära

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
25.03.2020
08:09

Kui juba varem oli teada, et seoses koroona viiruse levikuga Argentiina MM-rallit ettenähtud ajal ei sõideta, siis kehtestatud eriolukorrad Portugalis ja Itaalias, mis  toimunuks algse kava järgi vastavalt 21.–24. mail ja 4.–7. juunil jäävad ära.

Rahvusvaheline Autospordiliit FIA ja WRC promootor jõudsid kokkuleppele, et sellistes tingimustes võistlusi korraldada ei saa. Eelmisel aastal võitis Portugalis veel Toyota roolis istunud Ott Tänak ja Sardiinias oli kiireim hispaanlane Dani Sordo. Portugali ja Sardiinia rallide uued kuuepäevad on veel selgumisel. Hetkese seisuga toimuks järgmine autoralli MM-sarja etapp 16. juulil Keenias ja seejärel 6.-9. augustil Soome ralli.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.