main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Roman Rannisto ja Tõnu Vaher uue infotahvli juures. Erakogu

Roman Rannisto ja Tõnu Vaher uue infotahvli juures. Erakogu

Pööripäeva jooks sai infotahvli

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
22.03.2020
08:56

Tähistamaks 21. märtsil 1982. aastal Saare KEK-i kehakultuurikollektiivi poolt korraldatud esimest pööripäevajooksu avasid entusiastid laupäeval Loode tammikus stardipaiga lähedal vastava infotahvli.

„Otsustasime seda teha, kuna seal samas oleval kivil asuv plaat Eesti Vabariik 100 ei ole päris hästi nähtav ja soovisime seda mõistet täiendada, sest muidu inimesed ei jaga, mis puhul see plaat seal on,“ rääkis pööripäevajooksude korraldaja Tõnu Vaher, lisades, et plaadil on selgitus – Siin sai alguse pööripäevajooksude traditsioon Loode tammikus.

Jätkuvalt on traditsioonilise jooksuvõistluse rivis esimese võistluse kolm esimest Tõnu Vaher, Roman Rannisto ja Suurap Mälk. Lisaks kahele esimesele oli kohal ka üks mõtte kaasautoreid Leo Filippov.

Seoses koroonaviiruse levikuga jäi pööripäevajooks Jooks kevadesse seekord laupäeval ära.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.