main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskond on aja mahavõtnud. Alver Kivi

Meeskond on aja mahavõtnud. Alver Kivi

Poolfinaalseeria avakohtumine kindlalt Saaremaale

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
07.04.2018
18:31

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste kolme võiduni mängitava poolfinaalseeria avakohtumises Saaremaa Võrkpalliklubi Selver Tallinnale võimalust ei andnud ja võitis kodusaalis kindlalt 3:0 (25:22, 25:19, 25:23).

Peatreener Urmas Tali ütles, et seerias on oluline see, et meeskond suudab koduedu säilitada. “See on see millepärast turniire võidetakse, sest kodus mängida on ikka kodus mängida. Igasugustes seeriates, mis pikemaks venivad on kodusaali eelis hästi oluline,” lausus ta.

Urmas Tali tõdes, et kohtumine ei olnud mänguliselt just kõige ilusam, aga keskendumise pealt võeti võit ikkagi ära. “Meie mängurütm selle veerandfinaali vaba ajaga natukene muutus ja eks meil läheb natuke aega, sest treeningu situatsioonid on treeningu situatsioonid,” tõdes treener.

“Mängus on natuke adrenaliini rohkem ja teravus on sees. Sellega hakkama saamine ja kohanemine võtab meestel natuke aega ja selles mõttes alustasime isegi hästi, sest suurt mõõna ei lasknud sisse.”

Teisipäeval on korduskohtumine Selveri kodusaalis. “Täna saime nende kahe põhiründajaga enam-vähem hakkama, Oliver Orav teeb oma nagunii ära,” märkis Urmas Tali. “Taavi Nõmmistu suutis meid täna natuke palju üllatada ja me ei saanud temaga nii hästi hakkama, kui planeerisime. Eks me vaatame selle üle ja siis proovime oma käigud veel paremaks saada.”

Puhkepäeva sai seejuures Saaremaa põhipommitaja Hindrek Pulk, diagonaalründajatest sai seega täismängu kirja Siim Põlluäär, kes kerkis ka võitjate resultatiivseimaks, tuues 21 punkti (+14), Tomaš Halanda lisas 15 punkti (+9).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.