main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pöide suusasõit tuleb taas

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
20.02.2018
08:27

Juba saabuval pühapäeval, 25. veebruaril saab Pöide terviserajal teoks Pöide suusasõit. Suusarõõmu saavad nautida nii mudilased, kui ka soliidsemas eas suusatajad.

Tänavu on plaanis koolieelikutele 0,6 km 7.-12. aastastele koolinoortele 1 km. 9 km-l rajal lisaks põhiklassile eraldi arvestus seeniorid 60+ ning koolinoored vanuseklassides 12, 14, 16, neiud-noormehed eraldi.

Eelregistreerimine kestab 22. veebruari hilisööni aadressil terviserada2@gmail.com, kuhu siis kirja panna osaleja nimi, sünniaasta ja distants.

Osalustasu on 7 euri, peredel (olenemata pereliikmete arvust) 15 euri. Lapsed ja kuni 17a (k.a) õpilased tasuta. Kohapeal registreerujatel tuleb tasuda juba rohkem: üksiksõitja 10 ning pere 20 eurot. Lapsed endiselt tasuta.

Täpsem juhend on ülal www.terviserajad.ee/sündmused ning FB-s Pöide Spordiselts lehel.

Suusasõidu korraldab MTÜ Pöide Spordiselts

Ootame suusahuvilisi Pöide terviserajal nautima üht vahvat päeva pere ja sõprade seltsis, harrastama talisporiala, mille võimalusi meil viimastel aastatel pole olnud ning teeme sellega head oma enesetundele ning panustame liikumisse „Vabariigi terviseks“

Küsimuste korral võib julgelt helistada 50 44 274.

Raili Nõgu

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.