main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kuressaare gümnaasiumi noormehed. Saaremaa Võrkpalli Liit

Kuressaare gümnaasiumi noormehed. Saaremaa Võrkpalli Liit

Põhikooli parimad võrkpallurid on KG-s

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
04.02.2018
16:22

Saaremaa koolinoorte võrkpallimeistrivõistlused 7.-9. klassidele võitis Kuressaare gümnaasium ja seda nii poiste, kui ka tüdrukute seas.

Noormeeste turniiril võitis KG, kes alistas 2:1 Leisi KK ja seejärel 2:0 Saaremaa Ühisgümnaasiumi. Teine koht kuulus aga SÜG õpilastele, kes olid Leisist 2:0 paremusega üle. Neidude osavõistlusel saavutas täiseduga esimese koha KG, kellele järgnesid Kärla PK ja SÜG neiud.

Saaremaa Koolinoorte meistrivõistlused 4.-6. klassidele peetakse 16. märtsil Kuressaare spordihoones.

Poiste võistkonnad mängisid koosseisus:

  1. koht Kuressaare g ümnaasium: Egert Andrejev, Kaspar Lest, Tanel Tool, Tanel Raamat, Martin Rosljuk, Mart Vahter, Gerdo Pool, Marcus Puust ja Andree Goidin (õpetaja Gabriel Sepp).
  2. koht Saaremaa Ühisgümnaasium: Albert Johann Lepik, Laur Palijenko, Karl Sander Pirn, Paul Antsaar, Artur Johanson, Gregor Kelder, Kaarel Vokk, Andre Koppel ja Andres Sui (õpetaja Aime Metsmaa).
  3. koht Leisi keskkool: Lauri Lakkur, Johann Mattias Humal, Raigo Lorius, Siim Sarapuu, Markkus Erin-Uussaar, Ats Rosenfeld, Egert Humal ja Samuel Ermann (õpetaja Toivo Lepp).

Tüdrukute võistkonnad mängisid koosseisus:

  1. koht Kuressaare gümnaasium: Kätriin Põld, Marie Puust, Maria Aleksandre Käesel, Annabel Metsalu, Mia Muru, Kätriin Allik ja Katrin Teng (õpetaja Gabriel Sepp).
  2. koht Kärla põhikool: Triinu-Liis Torri, Kaisa Tänav, Kelly Grahv, Anete Antsaar, Eva Sõmmer, Sessely Järvalt ja Helena-Karmen Saar (õpetaja Maret Arge).
  3. koht Saaremaa Ühisgümnaasium: Iivika Silenok, Berit Pross, Kristel Soe, Luise Vevers, Karmen-Kelsi Kruut, Triinu Eliise Põld, Karola Soe ja Elisabeth Vaarik (õpetaja Aime Metsmaa).

 

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.