main banner
Saaremaa Spordisõber logo
(vasakult) Urmo Auväärt, Katrin Lember, Siin Sooäär, Gunnar Usin, Paul Kolk, Marek Kolk, Enno Kermik, Tarvo Pihlas, Jüri Janson. Oona Koplimäe

(vasakult) Urmo Auväärt, Katrin Lember, Siim Sooäär, Gunnar Usin, Paul Kolk, Marek Kolk, Enno Kermik, Tarvo Pihlas, Jüri Janson. Oona Koplimäe

Petankis selgitati triode meistrid

Kategooriad: Petank
Autor: Alver Kivi
28.06.2020
20:01

Laupäeval kogunesid Eikla väljakutele 21 petankerit, kes asusid selgitama Saaremaa meistreid triode arvestuses.

Seitsme trio konkurentsis läbisid võistluse kaotuseta Paul Kolk, Marek Kolk ja Gunnar Usin, kes pälvisid kuldmedalid. Hõbe riputati kaela Katrin Lemberile, Siim Sooäärele ja Urmo Auväärtile. Pronksiga leppisid Jüri Janson, Tarvo Pihlas ja Enno Kermik.

Omavahelisi tulemusi: Kolk/Kolk/Usin – Lember/Sooäär/Auväärt 13:0, Kolk/Kolk/Usin – Janson/Pihlas/Kermik 13:8, Lember/Sooäär/Auväärt – Janson/Pihlas/Kermik 11:10.

Turniir läks üheksanda etapina ka Saaremaa karikavõistluste arvestusse. Kokku on 16 etappi.

Karika üldarvestuses juhib Gunnar Usin 211 punktiga, talle järgnevad 2. Urmo Auväärt (167), 3. Siim Sooäär (144), 4. Katrin Lember (138) 5. Aare Trave (131), 6. Enno Kermik (128).

Järgmine karikavõistluste etapp on kavas pühapäeval, 19. juulil, kui Kaubi väljakutel mängitakse Saaremaa karikavõistluste turniir segatriodele.

Gunnar Usin

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.