main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Vasakult: Urmo Auväärt, Ken-Erki Kermik, Enno Kermik, Gunnar Usin, Kati Sokko, Marek Kolk, Siim Sooäär, Tõnu Munk, Ain Koplimäe. Erakogu

Vasakult: Urmo Auväärt, Ken-Erki Kermik, Enno Kermik, Gunnar Usin, Kati Sokko, Marek Kolk, Siim Sooäär, Tõnu Munk, Ain Koplimäe. Erakogu

Petankimeistrid on Marek Kolk, Kati Sokko ja Gunnar Usin

Kategooriad: Petank
Autor: Alver Kivi
10.04.2022
08:27

Laupäeval selgitati Uduvere petankihallis Saaremaa paremaid petankimängijaid triode arvestuses.

Sisepetanki meistrikulla pälvis ainus segatrio koosseisus Marek Kolk, Kati Sokko ja Gunnar Usin. Hõbemedali teenisid Ken-Erki Kermik, Urmo Auväärt ja Enno Kermik. Pronksmedali võitsid Siim Sooäär, Tõnu Munk ja Ain Koplimäe.

Medalivõitjate omavaheliste mängude tulemused olid alljärgnevad: Kolk/Sokko/Usin – Kermik/Auväärt/Kermik 13:11, Kolk/Sokko/Usin – Sooäär/Munk/Koplimäe 13:4, Kermik/Auväärt/Kermik – Sooäär/Munk/Koplimäe 13:12. Kokku osales 6 triot ehk 18 petankerit.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.