main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Vasakult Alar Andrejev, Gennadi Andrejev, Gabriel Alesmaa, Gunnar Usin, Kaur Sirel, Meelis Vaher. Võhma Kultuuri- ja Spordiselts

Vasakult Alar Andrejev, Gennadi Andrejev, Gabriel Alesmaa, Gunnar Usin, Kaur Sirel, Meelis Vaher. Võhma Kultuuri- ja Spordiselts

Petanki paarismängus võitsid maakonna meistritiitli Gabriel Alesmaa ja Gunnar Usin

Kategooriad: Petank
Autor: Alver Kivi
04.07.2017
12:26

Pühapäeval toimusid Kuressaare kuursaali esisel platsil maakonna meistrivõistlused petanki paarismängus ehk duos, mis oli ühtlasi maakonna karikavõistluste viiendaks etapiks.

Võistlema tuli 16 petankerit, kes koonduseid kaheksasse duosse, et selgitada kahes alagrupis toimunud mängude põhjal poolfinaalpaarid.

Esimeses poolfinaalis võitsid Gennadi Andrejev – Alar Andrejev tulemusega 13:5 Jüri Jansoni – Enno Kermiku. Teine poolfinaal oli tasavägisem, kus head mängu näidanud Kaur Sirel – Meelis Vaher olid lõpuks siiski sunnitud Gabriel Alesmaa – Gunnar Usina 9:13 paremust tunnistama.

Finaalmäng kulges eriti dramaatiliselt. Andrejevid juhtisid 11:3 ja tundus, et nad võtavadki oma esimese tiitli, kuid Alesmaa – Usin suutsid siiski „rongi alt“ välja tulla ja pnigelises lõpuheitluses 13:11 peale jääda.

Pronksimäng oli samuti tasavägine, kus Sirel – Vaher alistasid Jansoni – Kemiku tulemusega 13:12.

Karikavõistluste üldkokkuvõttes juhib Gunnar Usin, kes on kogunud 149 kohapunkti. Esikuuikusse mahuvad veel Gabriel Alesmaa (136), Ain Koplimäe (94), Gennadi Andrejev (84), Marek Kolk (80) ja Enno Kermik (72 kp.). Kokku on viie etapiga käinud mängimas 37 petankihuvilist.

Võhma Kultuuri- ja Spordiselts

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.