main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeste esikolmik: (vasakult) Urmo Auväärt (3.), Marek Kolk (1.) ja Gunnar Usin (2.)

Meeste esikolmik: (vasakult) Urmo Auväärt (3.), Marek Kolk (1.) ja Gunnar Usin (2.)

Petanki löögimängu meister on Marek Kolk

Kategooriad: Petank
Autor: Alver Kivi
26.06.2022
01:49

Laupäeval, 25. juunil toimusid Kiratsis Saare maakonna meistrivõistlused petanki löögimängus ehk tulistamises. Võistlustele registreerus 11 mees- ja 2 naismängijat.

Põhiturniiril näitas kõige kindlamat kätt 26-aastane kuressaarlane Paul Kolk, talle järgnesid ja veerandfinaalipileti lunastasid  veel Marek Kolk, Gunnar Usin, Genadi Andrejev, Urmo Auväärt, Siim Sooäär, Aare Trave ja Enno Kermik. Play-off mängudes ei suutnud keegi vastu saada Marek Kolgale, kes võttis veenva revanši mulluse tulistamise meistri Gunnar Usina vastu ja pälvis teenitult kuldmedali. Pronksmedal kuulus Urmo Auväärtile.

Naiste arvestuses käis tihe rebimine Kati Sokko ja Margit Kaldre vahel. Sokko suutis viimases harjutuses snadi tulistamisringist välja lüüa ja nii kuulus napp võit temale.

Saare maakonna karikavõistluste arvestuses asus nelja etapi järel juhtima Gunnar Usin, kelle kontos on 124 punkti. Võrdselt 114 punktiga jagavad teist ja kolmandat kohta Siim Sooäär ja Marek Kolk. Esikuuikusse mahuvad veel Aare Trave (100), Enno Kermik (90) ja Urmo Auväärt (75). Naiste arvestuses kindlustas liidrikohta Kati Sokko, kes on kogunud 132 punkti, talle järgnevad Margit Kaldre (99) ja Elje Pihl (45).

Võhma Kultuuri- ja Spordiselts

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.