main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Poodiumile mahtusid: (vasakult) Gunnar Usin, Kati Sokko, Marek Kolk (2.), Ken-Erki Kermik, Enno Kermik, Aigar (1.), Tõnu Munk, Aare Trave Siim Sooäär (3.).

Poodiumile mahtusid: (vasakult) Gunnar Usin, Kati Sokko, Marek Kolk (2.), Ken-Erki Kermik, Enno Kermik, Aigar (1.), Tõnu Munk, Aare Trave Siim Sooäär (3.).

Petanki karikat juhivad Siim Sooäär ja Kati Sokko

Kategooriad: Petank
Autor: Alver Kivi
05.06.2022
18:22

Laupäeval, 4. juunil peeti Kaubi petankiväljakutel Saaremaa petanki karikavõistluste kolmas etapp.

Triode võistlusele oli tulnud viis võistkonda. Paremusjärjestus toodud pildi allkirjas. Kolme etapi kokkuvõttes juhib karikavõistlusi Siim Sooäär, kes on kogunud 98 kohapunkti. Esikolmikusse mahuvad veel Aare Trave(88) ja Gunnar Usin (84). Kokku on kolme etapi peale käinud võistlemas 22 petankerit, neist viis naist.

Naiste seas on liider Kati Sokko 82 kohapunktiga, järgnevad Margit Kaldre (59) ja Oona Koplimäe (42). Võhma Kultuuri- ja Spordiselts Poodiumile mahtusid: (vasakult) Gunnar Usin, Kati Sokko, Marek Kolk (2.), Ken-Erki Kermik, Enno Kermik, Aigar Paiste (1.), Tõnu Munk, Aare Trave Siim Sooäär (3.).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.