main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Vasakult: Gunnar Usin, Gabriel Alesmaa, Ain Koplimäe. Erakogu

Vasakult: Gunnar Usin, Gabriel Alesmaa, Ain Koplimäe. Erakogu

Petanki karikavõistlused koguvad hoogu

Kategooriad: Petank
Autor: Alver Kivi
05.06.2017
08:41

Maakonna petanki karikavõistluste teine etapp peeti laupäeval Leisi staadioni murul. Leisi etapp pole juba aastaid karikavõistluste kavva kuulunud. Kui eelnevalt võeti seal mõõtu üksikmängus, siis seekord olid võistlustules triod.

Kuue trio konkurents oli enneolematult tasavägine ja põnev. Enne viimast vooru oli kõigil kaks võitu ja kaks kaotust, mis tähendas seda, et kõigil oli võimalus esikoht saavutada või viimaseks jääda.

Viimane voor pani siiski asjad paika. Tulemused: Gabriel Alesmaa/Ain Koplimäe/Gunnar Usin – Jüri Janson/Ken-Erik Kermik/Enno Kermik 13:3, Urmas Talistu/Gennadi Andrejev/Alar Andrejev – Aare Trave/Siim Sooäär/Margit Lepp 13:9, Elari Kovaljov/Ants Nelis/Karli Leemet – Aadu Vinkel/Mihkel Vinkel/Gunnar Vaho 13:10.

Tekkis kaks surnud ringi ja üksnes tänu paremusele omavaheliste mängude punktide arvestuses kuulus Leisi etapi esikoht triole Alesmaa/Koplimäe/Usin, kellele järgnesid Kovaljov/Nelis/Leemet ja Talistu/Andrejev/Andrejev.

Karikavõistluste üldarvestuses juhivad täiseduga Gabriel Alesmaa ja Gunnar Usin.

Võhma Kultuuri- ja Spordiselts

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.