main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pimedal rajal. Indrek Allik

Pimedal rajal. Indrek Allik

Peegel – Eelmets Võrumaal kolmandad

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
26.08.2018
16:45

Lõuna-Eesti rallirRahvusliku E-rühma klassis EMV9 (E9), kus sõidetakse 1,6 liitrise mootoriga kaheveoliste autodega said Lauri Peegel – Anti Eelmets kolmanda koha.

“Lõuna-Eesti ralli oli meie jaoks huvitav, kuna meie klass stardib lõpu poole, siis saime reedel sõita pimedas ning laupäeval paduvihmas. Tehnika pidas vastu ja meil õnnestus saada oma klassi kolmas koht,” ütles Lauri Peegel.

Klassivõidu võtsid Pasi Tiainen – Matti Ikävalko (Toyota Starlet). 25,5 sekundi kaugusele jäid klassivõitjatest Ivo Kilpis – Artis Cerins (VAZ 2105). Klassi kolmas koht kuulus Lauri Peegel – Anti Eelmetsale (Honda Civic)  kaotades klassivõitjatele 8 minuti ja 35,7 sekundiga.

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.