main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Indrek Kajupank. Siim Semiskar

Indrek Kajupank. Siim Semiskar

Pärnu Sadam soovib Indrek Kajupanka

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
20.06.2018
18:56

Kuigi järgmine hooaeg on alles mägede taga, paneb Pärnu Sadama korvpallimeeskond aktiivselt tiimi kokku, teiste hulgas on pilk heidetud ka Indrek Kajupankile, kirjutab Pärnu Postimees.

„Ütleme nii, et oleme temaga kontaktis olnud,“ kinnitas Pärnu esindusmeeskonna juht Johan Kärp, kelle sõnutsi otsitakse viskavat ääremängijat ja sellele positsioonile sobiks Eesti koondiseski mänginud Kajupank ideaalselt.

“Aga ta on nii igipõline Rapla mees, et teda on sealt väga keeruline ära saada. Eks kõik Eesti korvpallimeeskonnad suhtle mängijatega ja kompa neid, meie poistega suheldakse samamoodi. Juba on konkreetsemaidki jutte olnud.“

Peatreener Heiko Rannula ei soovinud Kajupanga teematki avada. “Natuke vara veel, räägime järgmisel nädalal, siin saan midagi konkreetsemat öelda. Täna ei julge küll veel midagi spekuleerida,“ lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.