main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Marilis Remmel püüab kaitsjat ennetada. Alver Kivi

Marilis Remmel püüab kaitsjat ennetada. Alver Kivi

Pärnu JK duubel oli naiskonnale liiga kõva pähkel

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
30.04.2017
15:36

Kuressaare kunstmurustaadionil Pärnu JK II võõrustanud FC Kuressaare naiskond tunnistas küll vastaste 7:1 paremust, kuid oli tänavu esiliigas esimene, kes pärnulannadele värava lõi.

Eesti meistri Pärnu JK duubli väravavõrku sahistas Marilis Remmel, kes ka mänguskoori avas. Edasi kaldus initsiatiiv aga juba külalistele, kes võitsid esimese poolaja 3:1 ja lisasid teisel veel kolm vastuseta jäänud väravat. Samas oli paar head võimalust ka Remmelil.

Naiskonda juhendanud Liisa Mere ütles, et esimesega poolajaga võib enam-vähem rahule jääda, kõik vastaste väravad tulid meie mängijate individuaalsetest eksimustest. “Teise poolaja algul vajusime ise liialt ära,” tõdes ta. “Pärast saime juba paremini hakkama, aga eks meil tuleb kaitse kallal veel päris palju tööd teha. Rünnakul jäi mitu head momenti löömata.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.