main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng käib Kure värava all. Alver Kivi

Mäng käib Kure värava all. Alver Kivi

Paide nullis Kure võimalused kiirelt

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
19.06.2019
21:14

Vaevalt oli saanud Paide Linnameeskonna ja FC Kuressaare kohtumine alata, kui võõrustajad avasid skoori ja lisasid sellele hiljem veel kuus vastuseta väravat vormistades saarlastele tänavuse suurima kaotuse 0:7.

“Me ei olnud absoluutselt valmis, mitte füüsiliselt, mitte mentaalselt ja lagunesime totaalselt,” tunnistas nõutu peatreener Jan Važinski, kelle hinnangul puudub väljakul toimunule ühene põhjus ja kõik oli lõpuks mitmes asjas kinni.

Paide linnastaadionil mängitud jalgpalli Premium liiga kohtumises avasid võõrustajad mänguskoori kohe esimesel rünnakul, kui Alassana Jatta lõi 25 sekundil 1:0. Hiljem lõi leegionär veel neli väravat ja oli üks võõrustajate võidu peaarhitekte.

Saarlased oma kaitset pidama ei saanud ja ka ise rünnakul võimalusi ei leidnud. “Meil on nädala sees olnud juba mitu sellist mängu, kus meil on raskused, kuid keeruline on hinnangut anda,” rääkis Jan Važinski.

“Mäng oli selline nagu me mänginuks esimest korda sellisel tasemel. Vastane tegi, mis tahtis, meie ei suutnud ise palliga midagi korda saata. Nad võtsid kohe esimesest minutist meid pihtide vahele, olid valmis igas väljaku osas.”

Jan Važinski sõnul on meeleolu väga, väga raske, sest nüüd on juba järgmine mäng laupäeval Levadiaga ja midagi kergemaks ei lähe.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.