main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak talvisel Rootsi teel. Ott Tänak facebook

Ott Tänak talvisel Rootsi teel. Ott Tänak facebook

Ott Tänakul Rootsis keeruline päev

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
17.02.2018
23:48

Rootsi MM ralli kolmandal päeval head kiirust näidanud Toyota piloodi Ott Tänaku tulemuse rikkus kokkupõrge Kris Meeke’ga ja saarlane on jätkuvalt üheksandal kohal kaoatdes Thierry Neuville’ile 3.41.

“See oli palju parem päev ja meil olid paremad tingimused kui eile,” rääkis Ott Tänak. “Tunne oli väga kena ja me õppisime päris palju. Rehvide haare oli hommikul hea nagu rallil peaks olema. Aga tänane pärastlõuna oli üsna keeruline.”

Päev algas Ott Tänakul hästi, kui ta võitis kaks esimest katset ja möödus Teemu Suninenist. “Meil on olnud päris hea hommik,” rääkis Ott Tänak. “Teed olid palju paremad kui eile ja meil oli parem algus. Tunne on autos väga hea praegu, mida kiiremini sa sõidad, seda paremini auto tee peal käitub. Me püüame hoida seda rütmi, mis meil hommikul oli ja loodetavasti õnnestub meil piisavalt kiiresti sõita, et kohta parandada.”

  1. katsel tabas Tänakut aga tagasilöök, kui põrkas kokku teel olnud Kris Meeke’ga. “Saime Krisi kätte. Ta lasi meid kitsas kohas mööda ja sõitis teele tagasi pöörates meile otsa, rammides meid välja,” rääkis saarlane ralliraadiole.

Meeke’i ütles oma kommentaaris: “Tegin lihtsa vea, sõitsin auto ninaga lumevalli ja kui ma tagasi sain, polnud mootoril enam jõudu. Ott üritas minust mööduda, mina tõmbasin ise kraavi äärde, aga ta sõitis meile otsa.”

Ott Tänak tõdes, et üldiselt oli see üsna hea päev. “Auto töötas nendes tingimustes ideaalselt ja oli hea sõita. Me ei saa selle punase-valge elaja üle kurta. Meie plaan homseks on tõsta kiirust ja võtta nii palju punkte kui võimalik.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.