main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänaku uus sponsor on DirtFish

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
14.01.2020
09:46

USA firma DirtFish andis teada oma koostööst valitseva autoralli maailmameistri Ott Tänakuga. Uues 2020. aastaks sõlmitud lepingus ilmub Ameerika ralliettevõtte bränd Ott Tänaku kiivril, võistluskostüümil ja mütsil.

Koostöö annab märku DirtFishi kavatsusest laiendada rallivõistlust Põhja-Ameerikas, arendades samal ajal oma kaubamärgi üldist tunnustust. DirtFishi omanik Steve Rimmer ütles, et võimalus töötada koos maailmameistri Ott Tänakuga oli lihtsalt liiga hea võimalus, et seda mööda lasta.

„Oleme Otti juba paar aastat tundnud ja temaga koos töötamine on asi, millest oleme väga-väga põnevil. DirtFish liitub temaga karjääri põneval ajal, kui ta alustab oma WRC tiitli kaitsmist,” märkis ta.

„Peame siin olema selged, see on palju enamat, kui sirge kaubanduskokkulepe. DirtFishil on autoralli maailmameistrivõistlustega seotud väga suured plaanid ja näete lähinädalatel neid rohkem.”

Hyundai Motorsporti esindav Ott Tänak ütles, et ootab põnevusega liitumist Põhja-Ameerika ühe suurema rallisõidu kaubamärgiga. “Kohtusin Steve’iga esmakordselt, kui ma 2010. aastal Goodwoodis ühe tema autoga sõitsin,” meenutas ta.

„Steve on üks entusiastlikumaid inimesi, keda ma spordiga seoses kohanud olen ja see on sama kogu DirtFishi perekonnas. Ootan nendega koostööd ja ootan oma esimest reisi Seattle’is asuvasse DirtFishisse selle aasta lõpus.”

Ott Tänaku sõnul on tore viia WRC-d Põhja-Ameerikasse. “Ma tean, et rallisport on seal üsna väike, kuid loodan, et see tehing aitab seda veel mõnele inimesele näidata,” lausus saarlasest rallipiloot.

DirtFishi uus tehing ralli maailmameistriga on alles Seattle’is asuva rallibrändi kaubamärgi põneva globaalse laienemise perioodi algus.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.