main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Testikatsel. Ott Tänak facebook

Testikatsel. Ott Tänak facebook

Ott Tänak võttis Saksamaal sisse liidripositsiooni

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
23.08.2019
08:37

Nädalavahetusel sõidetava autoralli maailmameistrivõistluste Saksamaa etapi 5,2-kilomeetrise avakatse võitsid Ott Tänak ja Martin Järveoja 0,8 sekundiga Dani Sordo ja 0,9 sekundiga Sebastien Ogieri ees.

“Tänane päev oli rohkem nagu ringrajal sõitmine, kuna terve päev sõitsime sama katset,” vahendas Ott Tänak. “Positiivne oli see, et katse oli oma iseloomult väga sarnane ülejäänud rallile ning see andis hea ettekujutuse sellest, mis meid ees ootamas on. Testikatsel toimis kõik algusest peale, kuid päeva jooksul mõningaid pisemaid muudatusi siiski tegime, et saada tunnetust veelgi paremaks.”

Ott Tänak lisas, et reede hommikul starditakse kohe esimestena ning see peaks olema väike eelis ja loodetavasti suudab ta sellest maksimumi võtta. “Eesmärk on kohe alguses kõvasti suruma hakata, kuna siin Saksamaal on vahed üldjuhul väga väikesed,” lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.