main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Portugali tolmusel rajal. Ott Tänak facebook

Portugali tolmusel rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak võttis Portugalis sisse liidripositsiooni

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
01.06.2019
08:02

Portugali MM rallil juhib avapäeva järel Ott Tänak meeskonnakaaslase Jari-Matti Latvala ees 17,3 ja Kris Meeke ees 22,8 sekundiga.

“Esimene päev on olnud katsumuste rohke,” tunnistas Toyota WRC-ga kihutav Ott Tänak, lisades, et kogu päeva vältel oli temperatuur kõrge ja katsed väga nõudlikud nii autole kui ka meestele. Sellest hoolimata oli väga hea ja probleemide vaba päev.

“Hommikul seadsime eesmärgiks saavutada päeva lõpuks hea positsioon. Tundsin ennast autos enesekindlalt ja andsime endast kõik, mis omakorda tagas ka korraliku tulemuse. Ka tiimi vaatevinklist on seis päris hea, kuid siiski tuleb endale aru anda, et sõidetud on väga väike osa rallist ja pikk maa on veel minna.”

Ott Tänak ütles, et juba legendi kirjutades said nad koos Martin Järveojaga aru, et laupäevased olud saavad olema väga keerulised, seega tuleb neil pea selge hoida ja fookuses püsida.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.