main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Argentinas. Ott Tänak facebook

Argentinas. Ott Tänak facebook

Ott Tänak võitis Portugalis avakatse

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
18.05.2018
00:00

Portugali MM-rallit avakatse võitsid Toyota Yaris WRC-ga kihutavad Ott Tänak ja Martin Järveoja, edestades teisele kohale jäänud Sebastien Ogieri 0,4 sekundiga. Ott Tänak ütles avakatse järel, et pingutas kõvasti, aga katse ei olnud väga puhas. 

“See oli hea katse ralli alustuseks,” ütles Ott Tänak. “Ma pingutasin tõsiselt ja tulemuseks on kiireim aeg. Portugalis olla on alati eriline tunne, sest väga palju pealtvaatajaid on ümberringi ja raja äär on inimesi täis.”

Ott Tänak lisas, et testikatsel oli hea tunne ja kõik näitas, et asjad on korras. “Ma arvan, et me oleme valmis ja saab olema põnev võitlus,” lausus rallipiloot. “Suurim väjakutse saab reedel olema meie kolmas stardipositsioon. Me püüame anda endast parima, et saavutada võimalikult hea positsioon laupäevaks ja siis saame juba tugevamalt suruda.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.