main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kruusasel rajal. Hyundai Motorsport

Kruusasel rajal. Hyundai Motorsport

Ott Tänak valmistus Mehhikoks Portugalis

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
29.02.2020
23:13

Hyundai piloodid Ott Tänak ja Martin Järveoja valmistusid Mehhiko MM ralliks Portugalis Serras de Fafe e Felgueiras-i rallil, kus nende aegu ei avalikustatud.

“Osalesime Portugalis, et koguda Hyundai i20 Coupe WRC roolis väärtuslikke katsekilomeetreid enne eesootavaid kruusaetappe,” vahendas autoga raja äärde jäänud Ott Tänak, lisades, et Fafe ralli katsed on suuremas osas neile varasemalt tuttavad Portugali WRC etapilt ja seetõttu oli väga nauditav sõita.

“Kogu nädalavahetus on olnud üpriski produktiivne ja meil õnnestus leida autole häid seadistuse kombinatsioone kruusa jaoks. Enne Portugali tulekut oli meil Lõuna-Hispaanias test, et valmistuda Mehhiko etapiks, kus me tegelikult tegime juba suurema osa tööd ära, kuid sellised väiksemad lisarallid on alati boonuseks ja heaks võimaluseks võistlusoludes neid seadistusi kontrollida ja vajadusel ka modifitseerida.”

Ralli võitis kohalik rallimees Armindo Araujo, kes kasutas Škoda Fabia R5 mudelit.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.