main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tänak libedal teel. WRC

Tänak libedal teel. WRC

Ott Tänak Uus-Meremaal liidripositsioonil

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
30.09.2022
08:32

Autoralli maailmameistrivõistluste Uus-Meremaa ralli seitsmenda kiiruskatse võitnud Ott Tänak juhib üldarvestuses Elfyn Evansi ees 0,2 ja Sebastien Ogieri ees 6,7 sekundiga.

„Mängisime seadistusega üsna vähe, kuid enesekindluse saamiseks peame veel natukene arenema,” sõnas Tänak. „Praegu oleme pigem võitlevad kui ründavad ning täit enesekindlust ja tagasisidet autolt pole lihtne saada. Need teed on ilusad, aga voolu on ikka päris raske sisse saada.“

Ott Tänaku sõnul on päev olnud väga pikk, sest alustati hommikul kella 5 paiku ja kell 21 jõudsime tagasi hotelli. “Mõnes mõttes oli suhteliselt stabiilne päev, kuna olud ei olnud tänu vihmale meie jaoks kõige hullemad, kuigi mõni katse oli väljakutsuvam kui teine,” märkis ta.
“Pärastlõunal saime paar tugevat vihmasahmakat, aga üldpildis oli kõik OK. Siinsed teed on väga mönusad sõita, kuid õigesse rütmi saamine on parajalt keeruline. Selleks, et saada head voolavust on vaja enesekindlust aga meil on selles osakonnas vaja veidi tööd veel teha. Homseks lubab päris raju ilma ja seetõttu need paar sajandikku ei tähenda praegu midagi. Peame samm-sammult vaatama, kuidas asjad minema hakkavad, kuid igatahes püüame anda endast maksimumi nagu ikka.”
Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.