main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Ott Tänak fanpage

Rajal. Ott Tänak fanpage

Ott Tänak: tiitliheitlus on meie jaoks läbi

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
18.07.2021
07:44

Rally Estonial kolmel korral auto rehvi lõhkunud ja konkurentsist langenud Hyundai piloot Ott Tänak tunnistas viimase võistluspäeva eel, et tiitliheitlus on selleks aastaks tema jaoks läbi.

“Katsevõitudega sai laupäeval põnevust tekitada ja rütmi paremaks timmida, vastasel juhul oleks päev olnud väga pikk ja igav,” rääkis Ott Tänak pühapäeva varahommikul WRC All Live eetris.

„Samas on punktikatse punktid on tiimi jaoks väga olulised,” tõdes saarlane, kes vastas sama ka küsimusele, kas individuaalses plaanis on tiitliheitlus läbi? „Individuaalne tiitliheitlus on minu jaoks kindlasti läbi. Mõistagi proovime siiski võita nii palju punkte kui võimalik,“ vastas Tänak.

Laupäeva kokkuvõttes ütles Ott Tänak, et päev läks üldjoontes hästi ja suuremaid probleeme ei olnud. „Katsed olid üpriski lõbusad, olenemata sellest, et me ei võitle praegu esikoha eest,“ selgitas ta.

„Üritasime kogu päeva vältel head rütmi hoida. Katsete teisel läbimisel muutusid teed palju nõudlikumaks, kuid auto toimis hästi ja tunne oli hea. Katsetasime lisaks erinevaid elemente ja püüdsime hoogu peal hoida. Pühapäeval jätkame sealt kust täna pooleli jäi ja üritame võtta maksimumi.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.