main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak on Sardiinia ralli eel hästi motiveeritud. M-Sport

Ott Tänak on Sardiinia ralli eel hästi motiveeritud. M-Sport

Ott Tänak tahab Sardiinias poodiumile

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
05.06.2017
08:39

Autoralli maailmameistrivõistlused jätkuvad nädalavahetusel Sardiinias, kus Ott Tänak jõudis viis aastat tagasi esimest korda poodiumile saades kolmanda koha. Nüüd tahab saarlane olla taas paremate hulgas.

“Sardiiniast on mul head mälestused ja seekord tahame vähemalt samasuguse tulemuse välja sõita,” ütles Foed Fiesta WRC-ga kihutav Ott Tänak M-Spordi pressiteenistuse vahendusel.

Itaalias kimbutab rallisõitjaid tavapäraselt ebaharilik kuumus. “Peame olema valmis kohe alguses, sest sealsed teed on kitsad, kuid kohati kiired,” tunnistas kuuendat korda Sardiinias startiv Ott Tänak. “Palavuse käes rehvid kuluvad rohkem, aga eelmisel Portugali rallil oli meie autol tänavuse hooaja parim seadistus ja seetõttu lähme Sardiiniasse hea tundega. Me õpime ja läheme järjest paremaks,” lisas saarlane.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.