main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak stardib ralli Estonial

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
26.06.2019
09:02

Ametlik WRC promotsiooniralli sõidetakse Lõuna-Eestis 12.-14. juulil ja Ott Tänak ning Martin Järveoja tulevad kaitsma oma eelmise aasta võitu, vahendab ERR.

Tänak ja Järveoja on 2019. aasta WRC sarja liidrid, kui sõidetud on kaheksa etappi. Sellel aastal kolm MM-rallit võitnud Tänak ja Järveoja on Eesti edukaimad rallisõitjad, kokku on nad MM-sarjas poodiumi kõrgeimale astmele tõusnud üheksal korral. Kodustel teedel sõidetav ametlik WRC promotsiooniralli on nende jaoks olulise tähtsusega.

Ott Tänak: “Mul on väga hea meel, et saame ka sel aastal sõita koduteedel Toyota Yaris WRC ralliautoga. Väga positiivne on näha, et see sündmus muutub iga aastaga aina tugevamaks. Tundub, et sel korral on ees ootamas veelgi tihedam konkurents, kuna esindatud on kõik WRC tiimid. Teame juba eelmisest aastast, et sellel rallil osalemine on heaks ettevalmistuseks Soome ralliks nii meile endile kui ka tiimile. Kodupubliku ees on võit alati kõige magusam ja ma tõesti nautisin seda, mis eelmisel aastal toimus. Loodetavasti suudame ka sel aastal pakkuda oma fännidele meeldejääva rallielamuse ja palju positiivseid emotsioone.”

Tommi Mäkinen, Toyota GAZOO Racing WRT meeskonna juht: “Oleme väga rõõmsad, et Ott ja Martin saavad ka sel aastal Rally Estoniast osa võtta. Me näeme väga palju Eesti fänne erinevatel rallidel üle maailma, kes meie tegemistele kaasa elavad ja mul on väga hea meel, et saame neile taaskord midagi tagasi anda. Ott ja Martin võitsid eelmisel aastal Rally Estonia ning paar nädalat hiljem domineerisid ka Soome rallil, loodetavasti toob see meile sama palju kasu ka sel aastal.”

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.