main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Konkurentide aegu vaatamas. Ott Tänak facebook

Konkurentide aegu vaatamas. Ott Tänak facebook

Ott Tänak Soomes liider

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
05.08.2022
22:57

Autoralli maailmameistrivõistluste järjekordsel etapil Soome rallil on Hyundail kihutav Ott Tänak liider, edestades Lappit 3,8, Evansit 19,3 ja Rovanperä 21 sekundiga.

„Tänane päev on olnud kindlasti parem, kui me esialgu lootsime,“ tõdes Ott Tänak. „Me pigem ei arvestanud sellega, et oleme õhtu lõpuks liidripositsioonil ja teistega konkurentsis, kuid see kõik on muidugi positiivne.“

Ott Tänak lisas, et sõideti piiri peal juba esimesest kurvist alates ja tundub, et teistel võttis ärkamine veidi kauem aega, aga mida katse edasi, seda teravamaks muutus ka ülejäänud seltskond. „Eks paistab, mis homne päev toob, sest ees on uued katsed ning ilmselt hakkab kaarte segama ka eesootav ilm,“ märkis rallipiloot.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.