main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak Soomes liider

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
06.08.2022
22:02

Autoralli MM-sarja kaheksandal etapil Soomes on viimase võistluspäeva eel liidriks Hyundail  sõitev Ott Tänak, kes edestab Toyota sõitjat Kalle Rovanperä 8,4 sekundiga.

„Pühapäev ei ole väga pikk ehk ilmselt läheb lõpus päris pingeliseks!“ tõdes Tänak WRC vahendusel. „Ma ei saa öelda, et sõidan täpselt nii nagu ideaalis tahaksin, sooviksin teel olla puhtam ja sujuvam ning valida paremaid sõidujooni, aga praegune toob meile ikkagi häid aegu. Tänane pärastlõuna sujus hästi, olud olid keerulisemad ja seetõttu ka autole raskemad, kuid meil õnnestus ilusasti läbi tulla, aga muidugi oli ka nii mõnigi ärev moment. Üldine sõidustiil ei ole päris see, mida ma ise ootaks – puham, sujuvam ja parema sõidujälje valikuga, kuid suudame sellest hoolimata näidata ikkagi häid aegu. Homsed katsed pole enam nii pikad, seega võib eeldada, et võitlus tuleb pingeline ja tihe, kuid ma usun, et kõik on veel võimalik.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.