main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Katseks valmistumas. Ott Tänak facebook

Katseks valmistumas. Ott Tänak facebook

Ott Tänak: Soome rallil eksimusteks ruumi ei jää

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
03.08.2022
07:44

Ralliäss Ott Tänak on nädalavahetusel sõidetava Soome autoralli MM-etapi eel enesekindel, kuid tõdeb, et katsed pakuvad ikka ja jälle midagi uut.

„Soome on alati eriline ja mul on selle ralli vastu suur austus,“ ütles Hyundaiga kihutav saarlane tiimi pressiteates. „Olen seal varasemalt korduvalt sõitnud, aga iga kord tekitab taas vau efekti, sest see on suurepärane üritus ja sealsed teed on kindlasti ralliks loodud.“

Ott Tänaku sõnul tuleb Soomes sageli sõita kivide vahel ja lennata üle paljude hüpete ning eksimusteks ruumi ei jää. „Katsed pakuvad ikka ja jälle midagi uut, see on unikaalne,“ leidis rallipiloot. „Kiirete lõikude ja küngaste vahel läbi tarvis autot, mis püsib hästi maaligi. Õige seadistuse leidmine on keeruline, kuid olen enesekindel, et suudame hästi esineda.“

Põhjanaabrite MM-etapp sõidetakse 4.-7. augustini.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.