main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak sõidab Saksamaal võidule

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
21.08.2019
08:37

Autoralli maailmavõistlused jätkuvad nädalavahetusel Saksamaa asfaltteedel sõidetava kümnenda etapiga, kus Ott Tänak läheb püüdma kahel viimasel aastal saavutatud võitu.

“Saksamaa on ralli, mis mulle mõistagi meeldib,” vahendas Ott Tänak oma meeskonna Toyota pressiteate vahendusel. “Oleme Martiniga seal kaks aastat järjest võitnud ning eesmärk on ka kolmas järjestikune etapp seal võita. See ei ole kindlasti lihtne ralli ja arvan, et eelmisel aastal sain seal oma karjääri ühe keerulisema võidu, sest konkurents oli väga tugev ja algusest peale tuli kõvasti suruda.”

Ott Tänaku sõnul pakub Saksamaa ralli sõitjatele suure väljakutse, sest seal on mitmeid erinevaid teetüüpe, millel ei ole lihtne vigadeta ja kiirelt sõita. Omaette faktoriks saavad olema etteaimamatud ja keerulised ilmaolud.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.