main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Teel Portugali ralli võidu suunas. Ott Tänak facebook

Teel Portugali ralli võidu suunas. Ott Tänak facebook

Ott Tänak sõidab Portugalis võidu suunas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
02.06.2019
08:07

Portugali MM rallil on Toyota WRC-ga kihutav Ott Tänak suutis reedel kõik konkurentide rünnakud tõrjuda ja edu enne pühapäeva on Kris Meeke’i ees 4,3 ja Thierry Neuville’i ees 9,2 sekundit.

“Tänane päev on olnud ikka paras katsumus,” rääkis Ott Tänak. “Juba esimesel katsel kadusid meil pidurid ära ning ülesõidul tuli päris kiiresti tegutseda, et enne järgmist katset oleks autol mingigi pidurdusvõime. Õnneks suutsime enne kõige pikemat katset enam-vähem korda saada ja suuremat ajakadu ei tekkinud. Hoolduspausi ajal tegid mehhaanikud head tööd ja auto oli taaskord võitlusvõimeline.”

Ott Tänaku hinnangul olid pärastlõunased läbimised ilmselt ralli kõige keerulisemad, kuna teedele olid tekkinud sügavad vaod ning välja olid tulnud suured kivid ja see kõik oli kokku autole päris karm.

“Kahjuks tabas meid tänasel viimasel katsel parema esimese amordiga analoogne probleem nagu Jari-Mattil, kuid õnneks ei olnud see nii hull ja suutsime lõpuni tulla,” lausus rallipiloot. “Probleemidest hoolimata oleme endiselt ralli liidrid ja homme on vaja võidu nimel kõvasti tööd teha. Me teame, et autol on kiirus olemas ning oleme võimelised rallisid võitma igal pinnasel.”

Ott Tänak lisas, et kui tavapäraselt on pühapäevad üpriski igavad, siis sel korral tuleb korralikult pingutada, et võit kätte saada ning see on ka talle koos Martin Järveojaga huvitav väljakutse.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.