main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liidrina rajal. Ott Tänak facebook

Liidrina rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak sõidab kübaratriki suunas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
25.08.2019
08:40

Saksamaa MM rallil on Ott Tänaku edu enne pühapäevaseid nelja katset meeskonnakaaslaste Kris Meeke’i ees 32,4 ja Jari-Matti Latvala ees 41,8 sekundit. Ralli võiduga oleks see Ott Tänakule kolmas järjestikune nii tänavu, kui Saksamaal.

“Hommikustel katsetel olin maksimumile päris lähedal, kuid õnneks suutsime sõita puhtalt ja mingeid vigu ei teinud,” vahendas Ott Tänak. “Pärastlõunal liikus kogu seltskond edasi Baumholderi sõjaväealale, kus katsed olid sel aastal eriti tummised ja nõudlikud. Teisel läbimisel tuli meil hoida lihtsalt oma positsiooni ning tulla probleemideta lõpuni.”

Ott Tänaku sõnul olid olud väga keerulised, teel oli palju kive ja igasuguste takistuse vältimine oli paras peavalu. Sellest hoolimata suueti oma ülesandega ilusasti toime tulla ning hea tulemusega tagasi koju tulla.

“Ülimalt positiivne on näha ka kodust veidi kaugemal nii palju Eesti lippe ja fänne!,” lausus rallipiloot. “Ega see reisimine teile just kõige lihtsam pole, kuid loodetavasti suudame homme positiivseid emotsioone pakkuda. Tänud ka kõigile teile, kes ekraanide vahendusel kaasa elavad. Kogu see toetus on meile suureks motivaatoriks! Kütke samas vaimus edasi!”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.