main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hyundai mehed poodiumil. Ott Tänak facebook

Hyundai mehed poodiumil. Ott Tänak facebook

Ott Tänak: See ei ole läbi enne, kui see on läbi

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
11.09.2022
19:57

Kreeka MM-ralli võitis Hyundai sõitja Thierry Neuville, kes edestas tiimikaaslasi Ott Tänakut ja Dani Sordot vastavalt 15 sekundi ning 1.49,7-ga.

Kokkuvõttes juhib MM-sarja endiselt kindla eduga Toyota piloot Kalle Rovanperä, kelle arvel on 207 punkti. Ott Tänak on 154 punktiga teisel kohal. „Jätkame surumist ja kolm rallit on veel ees. Jätkame samas vaimus, meeskond!,“ vahendas Tänak.

Kreeka ralli kohta ütles Ott Tänak, et üsna uskumatu tulemus. „Kreeka on olnud väga nõudlik ralli, eriti tehnilise poole pealt,“ märkis saarlane pressikonverentsil kolmikvõidu kohta. „See tähendab, et meeskond on teinud head tööd, et kõik autod töös hoida. Meie poolelt on kahju, et kaotasime reedel hübriidprobleemiga veidi aega, mis ei seadnud meid laupäevaks optimaalsesse seisu.”

Ott Tänaku sõnul oli laupäeval ta autol probleeme, mis ei lasknud esikohale lähemale sõita. „Teadsime, et Thierryt on täna keeruline püüda, kui ta ei eksi. Aga auto töötab kindlasti paremini ja on veel kohti, kus ma näen, et asjad liiguvad edasi. Praegu peame seda kolmikvõitu nautima,” lisas ta.

Järgmine ralli sõidetakse Uus-Meremaal 29. septembrist 2. oktoobrini.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.