main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak püüab ebaõnnestumisest üle olla. Ott Tänak facebook

Ott Tänak püüab ebaõnnestumisest üle olla. Ott Tänak facebook

Ott Tänak Sardiinias lõpuks üheksas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
11.06.2018
08:26

Sardiinia MM-rallil tõusis Ott Tänak pühapäeval kaheksandaks ja oli punktikatsel kolmas, kuid sarja üldliidrid Thierry Neuville ja Sebastien Ogier suurendasid saarlase ees edu. Ott Tänak sai Sardiinia MM-rallil viimasesse ajakontrollipunkti hilinemise eest 40-sekundilise karistuse ja langes kokkuvõttes kaheksandalt kohalt üheksandaks.

“See oli karm nädalavahetus, mis pakkus palju õppimiseks,” rääkis Ott Tänak. “Me peame ikka veel jõudma arusaamisele, mis juhtus ja miks ning peame püüdma vältida samade asjade asjade kordumist tulevikus.”

Ott Tänak ütles, et kokkuvõttes on tema enesetunne hea, sest oldi tõeliselt kiired, nüüd vajatakse pisut järjepidevust. “Ma tean, et me suudame seda teha,” märkis rallipiloot. “Meeskonnana oleme veel noored, kuid me õpime kiiresti. Mul on hea usk meskonda ja olen kindel, et suudame need hetked jätta seljataha, et olla tugevamad tulevikus.”

Sardiinia ralli võitis Thierry Neuville, kes viimase katse võiduga edestas Sebastien Ogieri vaid 0,7 sekundiga. Kolmandale kohale sõitis end Esapekka Lappi, kes kaotas võitjale 1.56.

Autoralli MM-sarja punktiseis pärast Sardiinia rallit

  1. Thierry Neuville 149
  2. Sebastien Ogier 122
  3. Ott Tänak 77
  4. Esapekka Lappi 70
  5. Dani Sordo 60
  6. Andreas Mikkelsen 54
  7. Elfyn Evans 46
  8. Kris Meeke 43
  9. Jari-Matti Latvala 37
  10. Craig Breen 34

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.