main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saksamaa rajal. Ott Tänak facebook

Saksamaa rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak Saksamaal liider

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
23.08.2019
23:38

Saksamaa MM rallit juhib avapäeva järel Toyota Yaris WRC-ga kihutav Ott Tänak, kelle edu Thierry Neuville ees on 2,8 ja Sebiastein Ogieri ees 22,1 sekundit.

“Tänase päeva võib lugeda kordaläinuks,” vahendas Ott Tänak. “Täpselt nagu oodata oli, siis konkurents on väga tihe ja ülimalt keeruline oli vahet kasvatada. Samas tuleb tõdeda, et selline korralik võitlus on positiivne nii spordile kui ka fännidele, sest see muudab asja põnevaks ja huvitavaks.”

Ott Tänaku sõnul polnud hommikul rütm just kõige parem, kuid iga kilomeetriga saadi oma sõitmist aina puhtamaks ja täpsemaks. “Pärastlõunasel ringil olime juba heas rütmis ning mingeid hullumeelseid riske võtma ei pidanud, samas lihtsalt ei tulnud midagi,” tõdes rallipiloot.

“Homme on ees ootamas pikk ja raske päev, kuna katsed toimuvad kuulsas Baumholderi sõjaväe harjutusalas, kus teed on päris katki ja juhtuda võib nii mõndagi.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.