main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Ott Tänak facebook

Rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak sai viis sekundit trahvi ja langes teiseks

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
30.09.2022
15:02

Autoralli maailmameistrivõistluste Uus-Meremaa ralli korraldajad andsid teada, et Ott Tänak sai Hyundai auto hübriidajami vale kasutamise eest 5 sekundit trahvi ja see langetas saarlase üldarvestuses teiseks.

 Kohtunike hinnangul  andis Hyundai i20 Rally1 hübriidajam neljapäeval sõidetud esimesel kiiruskatsel autole lubatust rohkem võimsust, ehk siis lubatud 240 kJ asemel tuli esimesel korral jõudu juurde 241,03 ja teisel 242,04 kJ.

Uus-Meremaa ralli liidriks tõusis Toyota piloot Elfyn Evans, kes edestab Ott Tänakut 4,8 sekundiga. Kolmas on Sebastien Ogier (Toyota) +6,5 ja neljas Kalle Rovanperä (Toyota) +7,0.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.