main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak pooleli jäänud Mehhiko rallil teine

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
15.03.2020
08:08

Autoralli Mehhiko MM-ralli lõppes laupäevaste katsetega, sest WRC meeskonnad ja FIA otsustasid ühehäälselt pühapäevase võistluspäeva ära jätta, et kõik saaksid tagasi Euroopasse. Nii sai Sebastien Ogierile 27,8 sekundit kaotanud Ott Tänak teise koha.

“Meil oli võimalus võita,“ kommenteeris Ott Tänak pärast viimaseks jäänud 21. kiiruskatset. „Minu viga, võtan kogu süü enda peale. Aga pärast seda reedel tehtud viga oleme tasapisi tagasi tulnud. Väga nõudlik nädalavahetus. Palju on juhtunud, vaimselt väga keeruline nädal, aga nüüd on aeg perega olla.”

Maailmameistrivõistluste kokkuvõttes tõusis Ott Tänak 38 punktiga viiendaks. Juhib Sebastien Ogier 62 punktiga, kellele järgnevad Elfyn Evans 54, Thierry Neuville 42 ja Kalle Rovanperä 40 punktiga.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.