main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keerulistes oludes. Ott Tänak facebook

Keerulistes oludes. Ott Tänak facebook

Ott Tänak pidi kümnendal katsel katkestama

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
25.06.2022
14:51

Keenia MM-rallil poodiumi suunas sõitnud Ott Tänak pidi kümnendal katsel sõidu pooleli jätma, järjekordselt põhjuseks purunenud Hyundai auto.

Ott Tänakut ja Martin Järveoja tabasid probleemid paar kilomeetrit enne lõppu. „Järsku tuli autosse kõva lärm ja kohe tekkis ka tulekahju,“ rääkis Tänak meediaalas. „Me jäime seisma, et kontrollida, mis juhtus ja probleem oli seotud kardaaniga. Me püüdsime jätkata, aga isegi aeglaselt sõites tulekahju jätkus ja auto oleks lihtsalt maha põlenud. See ei olnud Keenia tingimustega seotud ja tegu on lihtsalt tehnilise probleemiga.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.