main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Ott Tänak algava hooaja autoga. Toyota Gazoo

Ott Tänak algava hooaja autoga. Toyota Gazoo

Ott Tänak: olen näljasem, kui varem

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
22.01.2019
08:24

2019. aasta autoralli maailmameistrivõistlused saavad alguse Monte Carlos ja Ott Tänak tunnistas enne avavõistlust, et soovib tänavu saavutada rohkem, kui mullu.

“Tunnen end sel aastal enne Monte Carlo rallit märksa rahulikumalt,” ütles Ott Tänak Toyota pressiteate vahendusel. “12 kuud tagasi oli kõik minu jaoks uus, aga nüüd alustan hooaega sama autoga ja samade inimestega, usun, et oleme nüüd tugev meeskond. Kõik teadmised ja kogemused, mis eelmisel aastal saime, teevad meid ainult paremaks. Mina isiklikult olen näljasem kui varem, kuna jõudsin eelmisel aastal MM-tiitlile nii lähedale.”

Ott Tänaku hinnangul peab edu saavutamiseks targalt sõitma, eriti sellisel rallil, mis on nii ettearvamatu. “Teine koht eelmisel aastal Montes oli hea tulemus ja oleks tore, kui saaksime sel aastal ühe võrra parema koha, aga meil on tugevad vastased,” leidis rallipiloot.

Toyota tiimipealik Tommi Mäkineni sõnul minnakse uuele hooajale vastu positiivsete emotsioonidega. “Aastatagusega võrreldes tunneb Ott end nüüd autos väga koduselt, Jari-Matti Latvala lõpetas eelmise hooaja väga hästi ja Kris Meeke on end algusest peale meie autos mugavalt tundnud,” märkis Mäkinen, kes on põnevil.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.