main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak sõidab Korsikal poodiumi konkurentsis. Toyota Gazoo

Ott Tänak sõidab Korsikal poodiumi konkurentsis. Toyota Gazoo

Ott Tänak Korsikal neljas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
07.04.2018
08:18

Korsikal sõidetaval MM-rallil hoiab Ott Tänak avapäeva järel neljandat kohta, kaotades liidrikohal olevale Sebastien Ogierile 44,2 sekundit. 

“See oli selle autoga minu esimene puhas asfaldisõit,” rääkis Ott Tänak. “Ma arvan, et me õppisime täna päris palju. Enesetunne oli autos päris hea ja auto allus juhtimisele. Lõunase teeninduse ajal tegimemõned muudatused ja mõnes kohas läksid asjad veelgi paremaks.”

Ott Tänaku sõnul on laupäevaks mitmeid uusi ideesid, et olla kiirem ja võidelda poodiumi positsiooni eest. “Me oleme teisele ja kolmandale kohale päris lähedal ja need on meile püüdmiseks,” lausus koos Martin Järveojaga Toyotal kihutav rallipiloot.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.