main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Poodiumil. Ott Tänak facebook

Poodiumil. Ott Tänak facebook

Ott Tänak näitas Soomes konkurentidele tagatulesid

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
29.07.2018
21:00

Nädalavahetusel sõidetud Soome MM-rallil 12 kiiruskatset võitnud Ott Tänak edestas Mads Östbergi 32,7 sekundiga ja võitis ühtlasi ka punktikatse.

“See oli perfektne nädalavahetus,” lausus Markko Märtini järel teise eestlasena Soomes triumfeerinud Ott Tänak, lisades, et kõik töötas nagu ta soovis. “Reedel oli meil tulenevalt oma stardipositsioonist tõsine tööpäev, kuid pärast seda vaid suurendasime oma edu. Meil oli täielik ettevalmistus ja toetus meeskonnalt. Kui sa töötad nagu üks, siis on sellised tulemused võimalikud.”

Ott Tänak ütles, et võit Soomes on kindlasti eriline. “See on minule nagu koduralli ja see on koduralli tiimile. Võita sellise toetuse ees on ülim,” märkis Ott Tänak.

MM-sarja üldseis: 1. Thierry Neuville 153, 2. Sébastien Ogier 132, 3. Ott Tänak 107, 4. Esapekka Lappi 70, 5. Dani Sordo 60, 6. Andreas Mikkelsen 57, 7. Jari-Matti Latvala 55, 8. Elfyn Evans 52, 9. Mads Östberg 48, 10. Kris Meeke 43.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.