main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Ott Tänak facebook

Rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak Monte Carlos neljas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
20.01.2023
21:51

Autoralli maailmameistrivõistluste hooaja avaetapil Monte Carlos on Fordil sõitev Ott Tänak neljandal kohal, kaotades Sebastien Ogierile 54,2 sekundiga. Meie meest edestavad veel Kalle Rovanperä ja Thierry Neuville, kes kaotavad liidrile vastavalt 36 ja 37,9 sekundit.

„Tänane päev oli suhteliselt stabiilne ja kui peaksin selle lühidalt kokku võtma, siis tunnen ennast autos mugavalt, kuid puudu jääb kiirusest,“ rääkis Ott Tänak. „Pidamine muutus kogu päeva vältel aina paremaks ja katsed sarnanesid samuti rohkem ringrajale, mis on midagi, mida Monte-Carlo ralli ajal üldiselt ei ootaks.“

Tänaku sõnul püütakse edasi areneda ja leida suund, mis tõstaks konkurentsivõimet. „Kindlasti leidub kohti, kus tuleb kõvasti tööd teha aga ralli on pikk ning eks homme ole näha, mida meil siin veel teha õnnestub,“ lausus rallipiloot.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.