main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hyundali meestega poodiumil. Ott Tänak facebook

Hyundali meestega poodiumil. Ott Tänak facebook

Ott Tänak: meie eesmärk oli tiitlivõit

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
17.11.2022
09:26

Ralliportaal DirtFish palus Ott Tänakul oma kolm aastat Hyundais kokku võtta.

„Tulime siia, et võidelda uue meistritiitli eest,“ tõdes Ott Tänak. „Seda ei juhtunud ja ilmselgelt ei suutnud ma näidata tulemusi, millega ma oleks olnuks kolmel hooajal reaalses tiitlikonkurentsis.“

Ott Tänaku hinnangul sai ta siiski palju kogemusi. Ta tutvus paljude inimestega ja leidis ilmselt mõned sõbrad kogu eluks. „Nii, et tiimi tulek oli siiski seda väärt,“ märkis endine maailmameister.

Oma õnnestumistest tõstis Tänak esile Soome ralli, kus tal õnnestus alistada kodupubliku lemmik Rovanperä. Samuti on tal soojad mälestused Belgiast, kus soosikuna läks sõitma tiimikaaslane Thierry Neuville, aga võidu võttis saarlane.

„Kokkuvõttes, nagu ütles Thierry, siis varem polnud temast ükski tiimikaaslane jagu saanud. Meil see lõpuks õnnestus. Aga seda peab võtma väikese naljana, sest meie eesmärk oli tiitlivõit, mitte tiimikaaslasele ära tegemine,“ märkis Ott Tänak.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.