main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Lõputseremoonial. Ott Tänak facebook

Lõputseremoonial. Ott Tänak facebook

Ott Tänak lõpetas hooaja avaralli viienda kohaga

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
22.01.2023
21:41

Tänavuse autoralli MM-i esimesel rallil Monte Carlos lõpetas taas M-Spordiga liitunud Ott Tänak viienda koha.

„Laias laastus oli hea nädalavahetus,” ütles Ott Tänak M-Spordi pressiteate vahendusel, lisades, et õpiti palju ja saadi korralik läbisõit. Nii on asju, mida peab parandama, et leida järjepidevust ja lisakiirust.

„Punktikatse näitab igal juhul, et saame selle autoga olla konkurentsivõimelised, aga peame leidma parema tasakaalu, et saaksime kiiresti sõita. Muidugi oleks tore olnud nädalavahetus pjedestaalil lõpetada, kuid probleemid auto roolivõimuga näitasid, et seda ei juhtu. Saame aga olla rahul tagasiside ja jõudlusega. Punktikatse oli hea märk potentsiaalist,” rääkis omakorda M-Sporti tiimipealik Richard Millener.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.