main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak: loodame, et seadistused on õiged

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
26.09.2023
09:12

M-Sport Ford World Rally Team valmistub põnevaks naasmiseks Lõuna-Ameerikasse, valmistudes selle nädala lõpus Tšiili ralli põnevaks maastikuks. Tegu on ühtlasi 2023. aasta MM-ralli viimase kruusaralliga.

„Suurem osa rallist näib tänavugi olevat uus,“ ütles Ott Tänak M-Sporti vahendusel, lisades, et ka ilm mängib seal suurt rolli, kuid kõik katsed kokku peaksid olema väga sarnased Uus-Meremaal või Walesi metsades kogetule.

„Kuna tegu on taas enam-vähem uue üritusega, siis me ei tea, milliseid katseid me näeme. Tšiilis on olnud igasuguseid katseid alates käänulistest ja aeglastest kuni kiirete ja sujuvateni. Uued teed muudavad selle alati keeruliseks ja kohanemine nõuab lisapingutusi. Peame esimese katse starti jõudes ära arvama auto seadistuse ja lootma, et kõik otsused on õiged.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.