main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak tolmusel rajal. @world/M-Sport

Ott Tänak tolmusel rajal. @world/M-Sport

Ott Tänak läheb viimasele päevale liidrina

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
11.06.2017
08:38

Sardiinia MM-rallil laupäeval kuuest katsest kolm võitnud Ott Tänak ja Martin Järveoja lähevad pühapäeval sõidetavale neljale katsele vastu liidrina, kui edu jari-Matti Latvala ees on 24 sekundit.

Ford Fiesta WRC-l kihutav Ott Tänak alustas päeva kolmandalt kohalt, kuid kerkis Thierry Neuville’i ja Hayden Paddoni hädade tõttu liidriks. Saarlane ütles päeva esimest poolt kommenteerides, et teisel kohal olles on kaotus Paddonile ainult 9.5 sekundit ja ta tõdes, et hommik on olnud üsna hea. “Olid mõned väikesed probleemid siin ja seal – palju tolmu esimesel etapil ja meil olid väikesed probleemid piduritega, aga üldiselt on kõik korras,” märkis ta, peame jätkama nutikat sõitmist ja pole kahtlust, et tahame teha hea võistluse.

Päeva lõpus ütles liidrikohale tõusnud Ott Tänak, et läbi kogu ralli on toimunud äge võitlus ja ta on seda nautinud. “Mõned kuid on ebaõnnestunud, kuid meie oleme teinud head tööd ja see, mis me tegema peame on samas vaimus jätkata,” lausus rallipiloot.

“Ma arvan, et meil oli nädalavahetuseks hea strateegia. Sardiinia on väga eriline võistlus ja nõuab väga spetsiaalset lähenemist. Sa pead tundma oma piiri, seda me oleme teinud ja nii ka jätkame.”

Ott Tänak edastas suured tänud ka M-Sporti mehaanikutele, sest auto oli pärastlõunal perfektne. “Ees on veel mitu keerulist katset, kuid meil on hea edu ja me peame lihtsalt töö lõpuni viima,” märkis ta.

M-Sporti tiimipealik Malcolm Wilson ütles, et Ott Tänak ja Martin Järveoja tegid fantastilist sõitu. “Koostöös kogu meeskonnaga olid nad pärastlõunal võidukal lainel ja said ka vajaliku edu,” tõdes ta.

“Nagu me oleme näinud võib kõike juhtuda, kuid meil on hea positsioon praegu. Ott tunneb end rooli taga mugavalt nagu kogu nädalavahetuse. Pöidlad pihtu, et saaksime kogeda maagilist momenti.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.