main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak kihutab Portugalis võidule

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
17.05.2022
09:40

Autoralli MM-sari jätkub Portugalis, kus sõidetakse hooaja esimene kruusaralli. Hyundail kihutav Ott Tänak on seadnud endale kõrgeima eesmärgi.

„Portugalis on väga lõbus sõita,“ märkis ralli 2019. aastal Toyotaga võitnud Ott Tänak pressiteate vahendusel, lisades, et see on üks etappe, mida ta tõeliselt naudib. Portugalis sõidetakse sel hooajal ka esimest korda kruusal ning seal saab näha, kus saarlane konkurentidega võrreldes paikneb.

„Sealsed teed on kiired ning üsna pehme pinnasega. Sestap võib kiiruskatsete teised läbimised minna karmiks ja väljakutsuvaks. Eduks on vaja lisaks kiirusele ka auto töökindlust.

Teame Martiniga, mida tuleb Portugalis teha, et seal võita. Loodetavasti suudame Horvaatia poodiumikohast ammutatud energia suunata järgmisesse nädalasse ja naasta Portugalist ilusa nädalavahetusega.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.