main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kõik on kontrolli all. Ott Tänak facebook

Kõik on kontrolli all. Ott Tänak facebook

Ott Tänak jätkab Sardiinias punktide püüdmist

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
10.06.2018
00:28

Laupäevane võistluspäev algas Sardiinia MM rallil Ott Tänakule pärast reedest ebaõnne 19. kohalt, kuid tõusis päeva lõpuks üheksandaks, kuigi lõhkus viimasel katsel rehvi ja kaotas sellega 2 minutit.

“Pärast eilset frustratsiooni oli tähtis tagasi rooli taha saada,” rääkis Ott Tänak. “Tegime lõunaajal autoga paar muudatust ja täna pärastlõunal oli sõita väga nauditav. Auto oli peaaegu täiuslik ja mul oli hea rütm. Kahjuks saime viimasel katsel kuidagi punktsiooni, mis annab meile homme veidi rohkem teha, sest püüame saavutada veel ühe positsiooni ja nüüd on vahe veidi suurem. Aga me ei anna alla ja alustame homme suure rünnakuga, et saada see koht.”

Üldarvestuses jätkab liidrina Sebastien Ogier, kelle edu Thierry Neuville’i ees on 3,9 sekundiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.