main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak Poolas. Timo Anis

Ott Tänak Poolas. Timo Anis

Ott Tänak ja Raigo Mõlder jätkavad WRC 2 klassi liidritena

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
28.06.2014
08:26

Peale Poola MM-ralli teist päeva on Drive DMACK meeskonnas sõitvad Ott Tänak ja Raigo Mõlder (Ford Fiesta R5) WRC 2 klassi liidrikohal ja edu meeskonnakaaslaste Jari Ketomaa ning Kaj Lindströmi ees on 14,9 sekundit.

Reedel sõideti kokku seitse katset, millest neli Leedus. Õnnetuseks olid mõlemad Leedu katsed sadanud vihma tõttu peale esimest läbimist nii halvas olukorras, et need jäeti teisel korral ära. See tähendas, et sõitjad läbisid kokku viis kiiruskatset. Ott Tänak, kes säilitas WRC 2 klassi liidrikoha, jäi päevaga rahule, võites neli tänast katset.

„Meie jaoks oli väga korralik päev ja Jari ei teinud meie olukorda oma kiirusega ka lihtsamaks. Täna saime kiiremat sõitu teha, kuid kindlasti mitte maksimumkiirust. Raigoga oli meil täna hea rütm ja kõik sujus, auto töötas perfektselt ja oleme tänase päevaga väga rahul,“ rääkis Tänak peale pikka reedest võistluspäeva Poolas.

Laupäeval sõidetakse kokku kümme kiiruskatset, kogupikkusega 161,58 kilomeetrit, esimesele katsele stardib esimene auto kell 9.00 Eesti aja järgi.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.