main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raigo Kuusnõmm võidetud medaliga. Erakogu

Raigo Kuusnõmm võidetud medaliga. Erakogu

Ott Tänak ja Raigo Kuusnõmm kandideerivad aastapreemiale

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
17.01.2019
08:29

Kultuuriministeeriumisse laekusid tähtajaks, 10. jaanuariks 2019 ettepanekud riiklike spordi aastapreemiate määramiseks. Kuuele aastapreemiale esitati 22 kandidaati, teiste hulgas on ka kaks saarlast.

Rallipaar Ott Tänak ja Martin Järveoja – 2018, autoralli MM-sarja üldarvestuses III koha võitjad, võideti neli etappi, tootjate arvestuses esikoht, esitajad Eesti Autospordi Liit ja Saaremaa Spordiliit.

Raigo Kuusnõmm – kulturist, 2018 EM kuldmedal kulturismis kuni 75 kg, esitajad Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit.

Iga aastapreemia suurus  on 9600 eurot, kollektiivi premeerimisel jaotatakse preemiasumma kollektiivi liikmete vahel võrdselt. Preemiate saajad otsustab Eesti Spordi Nõukogu ettepaneku alusel Vabariigi Valitsus.

Riiklike spordipreemiate määramise otsustab valitsus ning need antakse üle Eesti Vabariigi aastapäeval 24. veebruaril Eesti Teaduste Akadeemia saalis toimuval tseremoonial koos riiklike kultuuripreemiate, teaduspreemiate ning Ferdinand Johann Wiedemanni keeleauhinnaga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.